Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Erkan Seyhan Dünya evine girdi

Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan hafta sonu yapılan düğün merasimi sonrası dünya evine girdi.

Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan hafta sonu yapılan düğün merasimi sonrası hayatını Esra Karaca ile birleştirdi. 14 Ağustos günü başlayan düğün töreni, 15 Ağustos’ta Güneştepe Sosyal Tesisleri’nde yapılan düğün töreninde atılan imzalarla sona erdi.

Güneştepe Sosyal Tesisleri’nde Sanatçı Tahir Uçar’ın sazı, sözü ve besteleri ile renk kattığı, Ak Partili bazı siyasetçilerin yanı sıra çok sayıda davetlilerin katıldığı ve nikâh şahitliklerini Ak Parti Genel Sekreteri Bölgemiz Milletvekili Fatih Şahin, Ak Parti ikinci Bölge Milletvekili Zeynep Yıldız, Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Kaymakam Zafer Engin,  Ak Parti Genel Merkez Ege Koordinatörü Kurtcan Çelebi ve Ak Parti Genel Merkez Akdeniz Koordinatörü Muhammed Abdullah Özer’in yaptığı düğün töreninde genç çiftin nikahını Belediye Başkanı Memiş Çelik kıydı.

Nikâh merasimi sonrası kısa bir konuşma da yapan Ak Parti Milletvekili Fatih Şahin; “Az önce bizler resmi olarak sizler de fahri olarak Esra ve Erkan kardeşlerimizin nikâhlarına şahitlik ettik. Böylece aile kurumuna bir yenisinin daha eklenmesine hep birlikte şahit olduk. Aile kurumu, toplumumuzun en temel yapı taşı. Güçlü toplumlar, güçlü ailelerle mümkün oluyor. Güçlü milletler de güçlü toplumlarla mümkün oluyor. Aziz milletimizi güçlü kılan en önemli hususiyetlerden birisi de güçlü toplumsal yapıya ve güçlü ailelere sahip olması. Tabi Erkan Bey, bizim çok kıymetli bir dava arkadaşımız, yol arkadaşımız. Onun için burada bu nikâh akdine şahitlik etmek bizler için çok daha anlamlı, çok daha güzel ve manası çok yüksek. Ben bir kez daha kendilerine mutluluklar diliyorum. İki cihan saadeti diliyorum. Rabbim onlara din-i Mübin-i islama, Ülkemize, milletimize, devletimize hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah. Tabi hayatta güzellikler ve mutluluklar olduğu gibi zorluklar ve üzüntüler de var. O zorlukları ve üzüntüleri de birlikte göğüslemeleri gerektiğini, birbirlerine destek olmaları gerektiğini, sizler adına onlara da hatırlatmak istiyorum” dedi ve ”Aile cüzdanını, aradıklarını rahat bulmaları için Esra Karaca’ya veriyorum” diyerek evlilik cüzdanını teslim etti.

Nikâh merasimi sonrası halayların çekildiği, oyunların oynandığı ve havai fişek gösterisinin yapıldığı düğün töreni sona erdi.

Tuzgölühaber Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.