Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Evren İlçesi Medya Haber 1.Futbol Turnuvası Yapılıyor FİNALLER 5 TEMMUZ’DA

Evren ilçesinde, bu yıl ilk defa futbol turnuvası yapılmaya başlandı. Evren ilçesi Medya Haber 1.Futbol Turnuvasına ilçedeki kurumların ilgi gösterdiği belirtilirken turnuvanın organizasyonunu yapan Evren ilçesi medya haber grubu yöneticisi ve kurucusu Ali Rıza Yıldırım’a da, turnuvadan memnun kalan Evrenliler tarafından bahçeşehir escort büyük bir sevgilerini ve memnuniyetlerini bildiriyor.
Evren’de Evren ilçesi Medya Haber 1.Futbol Turnuvası başladı. 13 Haziran’da başlayan turnuvaya takımlar; Evren belediyesi, Evren gençlik, Büyükşehir, jandarma, Emniyet, Sağlık, Milli Eğitim ve Müftülük olmak üzere toplam 8 takım katıldı.
İki haftadır süren turnuvanın yarı finale Sağlık, Evren Belediyesi, ilçe Jandarma ve ilçe Emniyet olmak üzere 4 takım kaldı.
Yarı finalin ilk maçı 27 Haziran 2022 Pazartesi günü yapıldı. Sağlık ile Evren Belediyesi’nin karşılaştığı maç sonucunda Sağlık, Evren Belediyesi’ni 10-07 yendi.
İkinci yarı final maçı da, 28 Haziran 2022 salı günü ilçe Jandarma ile ilçe Emniyet arasında oynandı. Maç sonucunda da, Emniyet Jandarmayı 3-1 yendi.
FİNAL MAÇI 5 TEMMUZ’DA
Finale kalan İlçe Sağlık Spor ile Emniyet arasındaki son maç, 5 Temmuz Salı günü yapıldı.
Final maçında, yöresel sanatçıların katılacağını ve havai fişek gösterisinin olacağını belirten turnuvanın organizasyonunu yapan Evren ilçesi medya haber grubu yöneticisi ve kurucusu Ali Rıza Yıldırım turnuvayla ilgili şunları söyledi;
“Evren çarşısında akşam 18.00’den sonra kimse olmaz iken maçlar başlayalı çarşı kalabalık, hareketli. Tribünde bayanların da çoğunlukta olduğu maç izleniyor. Maçlarda seyirci olarak tribünde Evren kaymakamı Murat Akyüz, Evren belediye başkanı Hüsamettin Ünsal ve bürokratlar heyecanlı bir şekilde maçları izliyor.”
Final maçında sürprizlerinin olacağını ve güzel bir final maçı olacağını, maçtan sonra yöresel sanatçıların katılacağını, havai fişek gösterisi ve kupa töreni olacağını da belirten Ali Rıza Yıldırım; “Evrenliler, heyecanla 5 Temmuz final maçını bekliyor. Evren’de son yılların en büyük kalabalığı olduğu görülüyor. Finalin, 5 Temmuza alınmasının nedeni de gurbetçilerimizin o tarihte Evren’de olacaklarından o gün yapılmasını istediklerinden dolayı o gün yapılacak” şeklinde konuştu.
Turnuvadan dolayı memnun olduklarını belirten Evrenliler, Evren ilçesi medya haber grubu yöneticisi ve kurucusu Ali Rıza Yıldırım’a, büyük bir sevgi gösterisinde ve memnuniyetlerini bildiriyor.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat