Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

İllüzyonist Orhan Tuncay’dan sihirli gösteriler

İlçemiz Ayyıldız Özel Eğitim Kurumu yetkilileri, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle öğrencilerine jest yaparak karne hediyesi olarak illüzyonist Orhan Tuncay’ı ilçemize getirdi. Düzenlenen programa katılan Orhan Tuncay, sihirli gösteriler yaptı. Ünlü İllüzyonist Orhan Tuncay’ın müzik eşliğinde yaptığı gösterileri büyük bir heyecan ile izleyen Öğrenciler, adeta mest oldu.
2021-2022 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Ayyıldız Özel Eğitim Kurumu yetkilileri, öğrencilerine karne hediyesi olarak ünlü illüzyonist Orhan Tuncay’ı getirdi.
İllüzyonist Orhan Tuncay, düzenlenen programda bir araya geldiği öğrencilere sihirli gösterilerini sergiledi.
Uğur Işılak Kültür Merkezi’nde gerçekleşen illüzyon gösterisi öncesinde saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu.
Programın açılış konuşmasını yapan Kurum Müdürü Psikolojik Danışmanı Şeref Kurt; “Bizler, etkinliklerimizi planlarken farkındalık oluşturmaya öncelik veriyoruz.
Bununla birlikte öğrenci ve veli etkileşimini de göz önünde bulunduruyoruz.
Öğrencilerimizin, motive olması kaliteli zaman geçirmesi için eğlenceli öğrenme ortamları oluşturuyoruz.
Eğitim ve öğretimde bütüncül gelişimi destekleme adına akademik ve psiko sosyal çalışmalara da yer veriyoruz.
Eğitimi verimli kılmak adına okul, aile ve öğrenci bileşenine entegre oluyoruz. Eşgüdümlü ve işbirliği içerisinde çalışarak güzel noktalara geleceğimize inanıyorum.”dedi.
Konuşmadan sonra sahnede yerini alan ünlü illüzyonist Orhan Tuncay, sihirli gösterileri ile öğrencileri adeta mest etti.
Öğrenciler, ünlü İllüzyonist Orhan Tuncay’ın müzik eşliğinde yaptığı gösterileri büyük bir heyecan ile izledi. Bazı öğrencileri sahneye alarak gösteriye dahil eden Tuncay, öğrencilerin güzel vakit geçirmelerini sağladı.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat