Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Savcı ve Hakimlere Veda Yemeği Düzenlendi

İlçemizde bu yıl görevi tamamlanarak atamaları yapılan Savcı ve Hakimlere veda yemeği düzenlendi. Yemekte, plaket verilerek onurlandırılan savcı ve hakimlere, yeni görev yerlerinde başarılar dilendi.
2022 yılı HSK Yaz Kararnamesi ile İlçemiz adliyesinde görev yapan Cumhuriyet Savcısı Hasan Yiğit’in Emet Cumhuriyet Savcılığı’na, Hakim Mine Bahar Bilgin’in Görele Hakimliğine ve Ayşegül Küçükbaki’nin de Bulancak Hakimliğine atamalarının yapılmaları nedeniyle onurlarına veda yemeği düzenlendi.
Güneş Tepe Aile Sosyal Tesislerinde verilen veda yemeğine ayrıca, Kaymakam Zafer Engin, Belediye Başkanı Memiş Çelik ve Evren Kaymakamı Murat Akyüz de katıldı.
İlçemizde görev yapmaları nedeniyle plaket verilerek onurlandırılan Savcı ve Hakimlere, yeni görev yerlerinde başarılar dilendi.
İlçemizdeki görevlerinden ilişiklilerini kesen savcı ve hakimlerin yerine de; Düzce Cumhuriyet Savcısı Özlem Berberoğlu’nun, Ankara hakimi Hatice İnal ve Tufanbeyli hakimi Zeynep Ayan Alkan’ın da ilçemiz adliyesine gelecekleri öğrenildi.
Tuzgölü Haber Gazetesi olarak bizler de, ilçemizden atamaları yapılan savcı ve hakimlere hayırlı olsun diyor, yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat