Yolun açık olsun güzel insan! SGK MÜDÜRÜNÜN TAYİNİ ÇIKTI

Anasayfa Manşet, Yerel Haberler 11 Nisan 2019 145 Okunma
Yolun açık olsun güzel insan! SGK MÜDÜRÜNÜN TAYİNİ ÇIKTI

2017 Haziran ayında İlçemiz İlçemiz Sosyal Güvenlik Müdürü (SGK) olarak göreve başlayan Murat Özcan’ın tayini çıktı.

İlçemize geldiği günden bu yana gerek samimiyeti, gerekse Mükellef ve vatandaşlara karşı sıcak ve yapıcı tavrı ile herkesim tarafından sevilen İlçemiz Sosyal Güvenlik Müdürü  Murat Özcan’ın Haymana SGK Müdürlüğü’ne tayini çıktı.

Geçtiğimiz haftalrda çıkan tayin sonrası veda ziyaretlerine başlayan SGK Müdürü Murat Özcan, gazetemizi ziyaret ederek Yazı İşleri Müdürümüz Yusuf Özdemir’le sohbet etti. Şereflikoçhisar’da 2 yıla yakın bir süre görev yaptığını, Şereflikoçhisar’ı ve Şereflikoçhisar halkını çok sevdiğine dikkat çeken Özcan; “ Bizler Devlet Memuruyuz, bugün buradayız yarın başka yerde. Burada görev yaptığım süre içerisinde çok dost kazandım. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakkım varsa herkese helal ediyor, bende hakkı olanlarında helal etmelerini istiyorum. Haymana’ya yolu düşen herkesi beklerim” dedi.

Tuzgölühaber Gazetesi olarak ilçemize hizmet veren gerek kişiliği, gerekse samimiyeti ile gönüllere giren SGK Müdürü Murat Özcan’a ilçemizde ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Tüm Hakları Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesine Aittir. Şereflikoçhisar,haberler,Yerel Haberler,Tuzgölü Haber,Tuzgölü haber gazetesi,Yerel basın,Koçhisar,Sondakika,güncel haberler,ulusal haberler,siyaset,ekonomi,teknoloji,sağlık,spor
Portal Teması : Wptr.Co
iski fatura ödeme hgs bakiye yükleme tattoo tattoo