Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

2 Savcı ve 2 Hakim Göreve Başladı

HSK tarafından açıklanan yaz kararnamesi ile ilçemiz adliyesine atanan 2 Savcı ve 2 Hakim görevine başladı. Pazartesi Günü ile ilçemizde göreve başlayan yeni Savcılar ve Hakimlerle birlikte ilçemiz adliyesinde toplam 3 Savcı ve 3 Hakim görev yapıyor.
HSK tarafından açıklanan yaz kararnamesi ile ilçemiz adliyesine atanan 2 Savcı ve 2 Hakim görevine başladı.
*Gaziantep adliyesinde 2 yıl Cumhuriyet Savcısı görevini yaptıktan sonra ilçemiz adliyesine atanan Cumhuriyet Savcısı Hümeyra Bozdağ, 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunu.
Mesleğinin 3.yılında ilçemizde göreve başlayan Savcı Hümeyra Bozdağ, aslen Kaman Kırşehirli.
*Ilgaz Cumhuriyet Savcılığından ilçemiz adliyesine atanan ve görevine başlayan Cumhuriyet Savcısı Yusuf Fuat Can’a da hoş geldin diyoruz.
*Hakim Sema Bayram Aktaş da, Hatay Kırıkhan hakimi iken yaz kararnamesi ile ilçemiz adliyesine atandı.
Mesleğinin 3.yılında ilçemiz adliyesinde görev yapmaya başlayan Hakim Sema Bayram Aktaş, 9 Eylül Üniversitesi Hukuk bölümü mezunu.
Hakim Sema Bayram Aktaş, aslen Antalya Kunluca ilçesinden.
*Ve Hakim Fatma Takıl Ünal da, Konya Doğanhisar hakimi iken yaz kararnamesi ile ilçemiz adliyesine atandı.
Mesleğinin 3.yılında ilçemiz adliyesinde görev yapmaya başlayan Hakim Fatma Takıl Ünal, Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup Necmettin Erbakan Üniversitesi Kamu Hukukunda da Yüksek Lisansını tamamladı.
Hakim Fatma Takıl Ünal, aslen Şanlıurfalı.
Pazartesi Günü ile ilçemizde göreve başlayan Savcılar ve Hakimlerle birlikte ilçemiz adliyesinde toplam 3 Savcı ve 3 Hakim görev yapıyor.
İlçemiz adliyesinde yeni göreve başlayan Savcılarımıza ve Hakimlerimize, Tuzgölühber Gazetesi olarak hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat