Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Burak Kocabeyoğlu’nun Ataması Yapıldı

2021 yılından günümüze kadar ilçemiz Gençlik ve Spor Müdürlüğü yapan ve yapmış olduğu çalışmalarla gönüllerde taht kuran Burak Kocabeyoğlu’nun Altındağ Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne ataması yapıldı.
Atletizm branşında eski Türkiye rekortmeni ve Balkan şampiyonu ve atletizm Milli Takım Antrenörlüğü görevinde de bulunan Burak Kocabeyoğlu, Altındağ Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde görevine bu haftadan itibaren başladı.
İlçemizde görev yaptığı sürece yaptığı çalışmaları kısaca değinen ve yapamayıp yetişemediği işler için helallik isteyen Burak Kocabeyoğlu; “Görev yaptığımız süre içerisinde elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık.
İlk olarak profesyonel manada Taekwondo eğitimi vererek bugün ilçemizde 150 gencimize ulaşarak 45 tanesine kuşak verip 76 tanesini ise lisansladık.
Her yaş grubunun faydalandığı sayısız eğitim, kamp ve gezi faaliyetlerini organize ettik.
Spor kültürünün yayılması adına birçok mahalle ve köyümüzde spor alanları oluşumuna katkıda bulunduk.
Bakanlığımız ve Milli Eğitim Bakanlığının vizyon projesi olan Yetenek Tarama ve Spora Yönlendirme Projesini ilçemize ilk kez getirerek 1000 gencimizin ölçümlerini yaptık ve önümüzdeki eğitim döneminde spora başlamalarını sağlayacağız.
Bu süreçte çalışmalarımıza desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Memiş Çelik ve tüm kurum kuruluşların temsilcilerine teşekkürü borç bilirim.
Bakanımızın takdirleri ile Ankara’nın sporda lokomotif ilçesi olan Altındağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine başlamış bulunuyorum.
Yapamayıp yetişemediğim işler içinse helallik ister, yerime gelecek idareciye şimdiden başarılar dilerim” dedi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat