Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Emeğinizi korumaya almanın tam zamanı TARSİM SİGORTASINI YAPTIRAN ÇİFTÇİLERİMİZ KAZANIYOR

Keleş Sigorta’da, % 50 devlet destekli tarım sigortası (TARSİM) yapılmaya devam ediyor. “Çiftçilerimizin korkulu rüya görmeye artık son!” diyerek çiftçilere seslenen Keleş Sigorta sahibi Selim Keleş; “Emeklerinizi güvence altına almak için siz değerli çiftçilerimizi acentemize bekliyoruz. TARSİM sigortasını yaptıran çiftçilerimiz kazanıyor” şeklinde konuştu.
Keleş Sigorta’da, %50 devlet destekli tarım sigortası (TARSİM) yapılmaya devam ediyor.
Ülkemiz genelinde geçen yıl yaşanan kuraklık sonucu zarara uğrayan çiftçilere, ciddi anlamda maddi destek sağlayan TARSİM sigortasına bu yıl da çiftçilerimiz tarafından yoğun ilgi gösterildiği belirtildi.
Konuyla ilgili görüştüğümüz Keleş Sigorta sahibi Selim Keleş; “Ülkemiz genelinde geçen yıl yaşanan kuraklığın, bu yıl da yaşanacak olan kuraklık nedeniyle çiftçilerimiz, önlemlerini alarak ilçe ve köy bazlı kuraklık sigortası olan %50 devlet sigortasını (TARSİM) acentemizde yaptırabilirler.
Güncel ÇKS’lerini yaptıran çiftçilerin faydalanabileceği ve maddi anlamda da çok ciddi destek sağlayan TARSİM’i yaptıran çiftçiler, geçen yıllarda iyi destekler aldı” dedi.
“Çiftçilerimizin korkulu rüya görmeye artık son!” diyerek çiftçilere seslenen Keleş Sigorta sahibi Selim Keleş; “Emeklerinizi güvence altına almak için siz değerli çiftçilerimizi acentemize bekliyoruz. TARSİM sigortasını yaptıran çiftçilerimiz kazanıyor” şeklinde konuştu.
Acentemizde kuraklığın yanı sıra sigorta yapılan; dolu, fırtına, sel ve su baskını, hortum, heyelan, yangın, deprem ve yaban domuzu gibi nedenlerle de mağdur olan çiftçilerimiz, TARSİM sigortasından faydalanabilir” dedi.
Son olarak, “TARSİM çiftçi ve üreticinin kara gün dostu” diyen Selim Keleş; “TARSİM sigortasından faydalanmak isteyen çiftçilerimizi, Ekici Mah. Ali Babacan Cad. No; 3 E adresimizde bekliyoruz” dedi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat