Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yerleşkesi Personel Alacak

1 Ağustos 2022 tarihli, 31910 sayılı Resmî Gazete ’de yayınlanması itibariyle Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Şereflikoçhisar Tuz Gözlü Yerleşkesinde istihdam edilmek üzere 2 adet Teknisyen, 1 adet Bahçıvan ve 1 adet Kaloriferci alınacak.
Buna ek olarak güvenlik görevlisi ve destek personelleri alınacak. İlan şartları ve diğer ilanlar ekte yer almaktadır.
Başvurular sadece internet üzerinden https://aybu.edu.tr/pdb adresindeki ilgili duyuru metninde linki bulunan AİBS (AYBÜ İlan Bilgi Sistemi) üzerinden kabul edilecektir.
https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2022/08/20220801-4-2.pdf
Alınacak personel şartları ise şöyle;
-1 adet Teknisyen, 2020 KPSS P94, Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yerleşkesi’nde çalışacaktır. Mesleki ve Teknik Liselerin elektrik-elektronik teknolojisi alanından mezun olmak. Erkek olmak,
-1 adet Teknisyen, 2020 KPSS P 94, •Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yerleşkesi’nde çalışacaktır. Mesleki ve Teknik Liselerin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanından mezun olmak. Erkek olmak.
-1 adet destek personeli (Bahçıvan), 2020 KPSS P94, Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yerleşkesi’nde çalışacaktır. Mesleki ve Teknik Liselerin Bahçecilik veya Tarım Teknolojileri alanından mezun olmak.Veya ortaöğretim mezunu olup ilanın Resmî Gazete’de yayınlanma tarihi öncesinde alınmış olan bahçıvanlık veya peyzaj alanı ile ilgili herhangi bir sertifikaya sahip olmak. Bahçıvanlık alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak.Erkek olmak.
-1 adet destek personeli (kaloriferci), KPSS P94, Şereflikoçhisar Tuz Gölü Yerleşkesi’nde çalışacaktır. Ortaöğretim Kurumlarının Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat Kalorifercilik-Isıtma ve Tesisat Teknolojisi (Isıtma – Sıhhi Tesisat) dallarından / alanlarından birinden mezun olmak. Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak. Erkek olmak.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat