Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Yıldırım Hotel’de Adeta Yıldızlar Geçidi Yaşandı

02-06 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenen 14.Uluslararası Geleneksel Tuz ve Kavun festivali nedeniyle ilçemize ünlüler akın etti.
Festival için gelen ünlü sanatçılar ve isimler, her zaman olduğu gibi konaklamak için Yıldırım Hotel’i tercih ettiler.
Kıraç, Uğur Aslan, Ahmet Dursun, Irmak Arıcı ve Tuğçe Kandemir gibi ülke çapında isim yapmış sanatçıları ağırlayan Yıldırım Hotel’de yıldız isimlerle fotoğraf çektirmek ve imza almak için gelen yerli ve gurbetçi vatandaşlarımız tarafından zaman zaman yoğunluk yaşandı.
Yıldırım İnşaat ve Yıldırım Hotel’in sahibi Zafer Bayazıt da konuyla ilgili olarak; “Her sene konaklama anlamında tercih edilen hoteli olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ünlü isimlerin tamamı da hotelimizde konaklamaktan duydukları memnuniyeti şahsıma bizzat ilettiler. Tabi bu da bizim için mükemmel bir tecrübe sebebi. Edindiğimiz bu tecrübelerimizden yola çıkarak yeni yapacağımız hotelin çalışmalarına da çok yakında başlayacağımıza buradan duyurmak istiyorum. İlçemize inşaat, konaklama, tarım ve birbirinden farklı bir çok sekte de yapacağımız yatırımlara yenilerini eklemeye hızla devam edeceğiz.
Bizleri tercih ettikleri için başta Belediye Başkanımız Memiş Çelik olmak üzere organizasyon şirketi ve festivalimize katılan ünlü isimlere tüm samimiyetimizle teşekkürü bir borç biliriz.”dedi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat