Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİNİ SUÇLAMIŞTI KENDİSİ DE Mİ YAPTI?

İlçemiz Belediyesine ait Greyderin CHP Belediye Meclis Üyesi Hakan Ataç’ın Yeşilova Mahallesinde bulunan bağ evinin (fotoğraf çekim platosu) hemen yanında çalışma yapması gündeme bomba gibi düştü. CHP eski yönetim kurulu üyesi Tayfun Yalman tarafından kamuoyuna yapılan paylaşıma tepkiler çığ gibi büyüyor.
CHP Belediye Meclis Üyesi Hakan Ataç’ın fotoğraf çekimi için yaptığı çekim platosunun hemen yanında çevre düzenlemesi çalışma yapan İlçemiz Belediyesine ait resmi araçların görüntüleri çıkınca kamuoyunda bomba etkisi yaptı. CHP Eski Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Yalman tarafından paylaşılan fotoğraflara tepki çığ gibi büyüyor.
Geçmiş dönemde Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Bünyamin Kılıçaslan’ı benzer bir konu ile suçlayan ve seçime birkaç hafta kala sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP Belediye Meclis Üyesi eleştirmiş olduğu konuyu kendisi de mi yaptı?
Birkaç gün önce CHP Belediye Meclis Üyesi Hakan Ataç’ın Yeşilova mahallesindeki bulunan fotoğraf çekim platosunun hemen yanında bulunan alanda Belediyeye ait greyderle yapılan çalışmanın görüntülerini sosyal medyaya düştü. CHP eski Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Yalman Belediyeye ait greyderin meclis üyesinin kullanım alanının hemen yanında yaptığı çalışmanın fotoğraflarını paylaşarak şu ifadeleri kullandı.
“29 Mart’ta facebooklarında, dünün karanlığına gizlenenler, yarının meclis üyesi mi olacak? 13.05.2024 te de, bugünün aydınlığında da pek bişey değişmemiş gibi sanki. Hani halk arasında bir tabir vardır ya (dinime söven müslüman olsa sanki) diye adama şimdi sormazlar mı o kadar sert eleştirdiğin bişeyi kendin meclis üyesi olunca neden yapıyorsun canım kardeşim diye ?
Gerçi gelenek aynı gelenek aynı cenahtan devşirme gelince hala o fikir yapısı içindesin anladığım kadarıyla ama şunu anlamıyorsunuz yada size anlatmıyorlar o geldiğiniz yerlerle şu anki görev yaptığınız(chp) aynı değildir. ( chp) de siyaset sert geçer. Burda onları nasıl yanlış yaptıklarında eleştirdiysek siz yanlış yaptığınızda da aynı sertlikte ve aynı seviyede eleştiren çok olur…! Nasıl ki seçime giderken bu ilçeye ilmek ilmek huzur ve güveni getireceğiz yetimin mazlumun hakkını yemeyeceğiz de yedirmeyeceğiz de diye söz verip nara atıp gezdiyseniz öyle davranmak zorundasınız. İlk icraat olarak Şereflikoçhisar belediyesinin graydarını kendi şahsi hizmetleriniz için kullanamazsınız. Belki kendi aranızda bu işlere yarın bizede lazım olur diye ses çıkarmayanlar olur onlarda unutmasın bu geldiğiniz yeri kimse size (akchp ) yapmanıza gerçek (chp) liler müsade etmez. daha 2 ay bile bitmemişken bunlarla uğraşmaya kalkarsanız 5 seneyi bitiremezsiniz haberiniz olsun…!
ATAÇ CEVAP VERDİ!
CHP Eski yönetim Kurulu üyesi Tayfun Yalman’ın yapmış olduğu paylaşım ve konuya verilen tepkiler sonrası sosyal medya hesabından CHP Meclis Üyesi Hakan Ataç açıklama yaptı. Konuyu yalanlamayan Ataç, ancak yapılan çalışma yerinin kendisine ve akrabasına ait olmadığı yönünde açıklama yaptı.
CHP Meclis Üyesi Hakan Ataç, Yeşilova mahallesi Koçhisar sokakta kendime ait bahçeme Şereflikoçhisar Belediye Greyderi çalışma yapmıştır diye paylaşımlar olmuştur. Belediyemizin çalışma yaptığı yer Kendime ve Akrabama ait bir Arsa değildir. Bugün sosyal medyada bazı kişiler tarafından sosyal medya aracılığıyla yapılan çirkin paylaşımları esefle kınıyorum. Kanunsal olarak Tüm haklarımıda kullanacağım.
Bu Tamamen çamur atma ve karalama kampanyasıdır. Cumhuriyet Halk Partisi meclis Üyesi Hakan Ataç” dedi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat