Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Belediyeden pazar yerinde çorba ikramı

Belediye Başkanı Mustafa Koçak’ın talimatları doğrultusunda, Belediyenin sosyal projeleri kapsamında kapalı pazar yerinde, ücretsiz çorba ve ekmek ikramları dağıtımına başladı. Sabahın erken saatinde başlayan çorba ikramında Belediye Başkanı Mustafa Koçak’ta katıldı.
Belediye Başkanı Mustafa Koçak başlatılan uygulama ile ilgili yaptığı açıklamasında, bu halkın parasını yine bu halka hizmet olarak kullanmaya devam edeceklerini belirterek; “Yeşilova Mahallemizde Cumartesi günleri kurulan kapalı pazar yerimizde, bundan sonra sürekli olarak sosyal belediyecilik gereksinimleri doğrultusunda, çorba ve ekmek ikramlarında bulunacağız. Güneştepe Aile Sosyal Tesislerimizde hazırladığımız çorbalarımız her hafta sabah saat 07:00’de pazar esnafımıza ve vatandaşlarımıza tek kullanımlık bardaklarla ikram edilecek.” Dedi.
Çorba ikramları projesinin genişletilerek devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Mustafa Koçak; “İlerleyen günlerde çorba ikramlarımızı üniversite ve Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi önünde gerçekleştirmeyi planlıyoruz, tüm kıymetli hemşehrilerimiz çorbaları gönül rahatlığıyla tüketebilirler.” Dedi.
Kıymetli Pazar esnafına ve vatandaşlara çorba ikramlarında bulunan Belediye Başkanı Mustafa Koçak, daha sonra Pazar esnaflarımızı ziyaret ederek istek, öneri ve şikayetleri dinledi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat