Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Atatürk Parkı Çay Ocağı, Kır Düğün Salonu ve Uğur Işılak Düğün Salonu ihaleye çıkarıldı

Belediye’ye ait Atatürk Parkı çay ocağı, Aile Piknik Parkı içinde bulunan Sosyal Tesis Alanı ve Düğün Salonu, Uğur Işılak Kültür Merkezi Düğün Salonu için ihale yapılacak. 24 Mayıs Cuma günü Uğur Işılak Kültür Merkezi toplantı salonunda yapılacak olan ihaleye katılımının çok olması bekleniyor.
Belediye’ye ait Atatürk Parkı çay ocağı, Aile Piknik Parkı içinde bulunan Sosyal Tesis Alanı ve Düğün Salonu, Uğur Işılak Kültür Merkezi Düğün Salonu 24 Mayıs 2024 tarihi saat: 10:00’da ihaleye çıkartılacak.
Atatürk Parkı Çay Ocağı ilk yıl aylık 8.000 TL, Aile Piknik Parkı içinde bulunan Sosyal Tesis Alanı ve Düğün Salonu ilk yıl aylık 32.000 TL bedel üzerinden, Uğur Işılak Kültür Merkezi Düğün salonu ise 42.500 TL aylık beden üzerinden 2 yıl 6 ay süreyle kiraya verilmek üzere 2886 sayılı Devlet İhale kanunun 45.maddesi gereğince açık artırma teklif usulü ile ihale yapılacak.
İhale 24 Mayıs 2024 Cuma günü saat 10.00’da Uğur Işılak Kültür Merkezi toplantı salonunda yapılacak ve ihale ile ilgili şartname ve diğer evraklar, Belediye tahakkuk şefliğinde mesai saatleri içinde görülebilecek.
İhaleye katılacak kişi sayısının bir hayli fazla olması beklenilen ihalelerin, açık artırma usulü ile yapılacağı, ihaleyi alan kişilerin ise 1 yıllık ücreti peşin ödeyecekleri, edinilen bilgiler arasında yer aldı.
Öte yandan Belediye’ye ait Atatürk Parkı çay ocağı, Aile Piknik Parkı içinde bulunan Sosyal Tesis ve düğün salonu alanının tüm katılımcılara açık olduğu ve en çok fiyatı verene ihale edileceği öğrenilirken, Uğur Işılak Kültür Merkezi Düğün Salonunu ise Belediyeye ait olan KOÇ-BEL şirketinin ihalesini alacağı edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat