Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Sömestr Tatilinden Sonra Tekrar Ders Zili Çaldı UĞUR ATILGAN’DAN İKİNCİ YARIYIL MESAJI

2023-2024 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi, sömestr tatilinden sonra tekrar başladı.
İlçemizde 5423 öğrenci ve 564 öğretmen, Pazartesi günü tekrar ders başı yaparak ikinci döneme merhaba dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan da, ikinci dönem nedeniyle bir mesaj yayınladı. Atılgan mesajında şunları söyledi;
“Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler, Kıymetli Meslektaşlarım;
2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminin huzur içerisinde ve başarılı geçmesini, tüm öğrencilerimiz için sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.
Yeni bir döneme daha başlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hep birlikte, eğitim ve öğretimde daha da ilerlemek, başarılarımıza yeni başarılar eklemek için buradayız.
Sevgili Öğrenciler;
İkinci dönem, yeni hedeflere ulaşmak, daha fazla bilgi edinmek ve kendimizi daha da geliştirmek için bir fırsattır. Sizler, geleceğin liderleri olarak büyük bir potansiyele sahipsiniz. Bu dönemde öğretmenlerinizin rehberliğinde, azim ve kararlılıkla çalışarak, hedeflerinize ulaşmak için adım atabilirsiniz.
Değerli Veliler;
Çocuklarımızın eğitim serüvenindeki ortaklar olarak, yeni dönemin başlamasıyla birlikte daha da yakın bir iş birliği içinde olmayı dört gözle bekliyoruz. Çocuklarımızın başarılı olmaları için sizlerin katkısı büyük. Sizlerden ricam, çocuklarınızın eğitim süreçlerini yakından takip etmeye, onların sorularına ilgi göstermeye ve öğrenmeye olan meraklarını desteklemeye devam etmenizdir. Her bir öğrencimizin potansiyeline inanıyor, bu dönemin onlar için başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.
Kıymetli Meslektaşlarım;
Yeni başlangıçlar ve fırsatlarla dolu olan bu yeni dönem, sadece öğrencilerimizin değil, aynı zamanda biz öğretmenlerin de kendimizi geliştirdiğimiz, yeni bilgilerle donandığımız ve öğrencilerimize daha etkili bir şekilde rehberlik ettiğimiz bir süreç olacak. Birbirimize destek olarak, deneyimlerimizi paylaşarak, bu yolda daha güçlü bir ekip oluşturacağımıza inanıyorum.
İkinci dönemin sağlık, mutluluk ve başarılar ile devam etmesini diler, hepinize teşekkür ederim.”

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat