Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Anneler gününü, annelerle kutladılar

Ak Parti İlçe Başkanı Levent Sarıkaya ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aysu Pekmezci, Anneler gününü, anneler ile kutladılar.
Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanılan Anneler gününde Ak Partili Başkanlar bu anlamlı günde anneleri yalnız bırakmadı. Ak Parti İlçe Başkanı Levent Sarıkaya ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte anneleri ziyaret ettiler.
Ziyaretleri hakkında kısa bir bilgi notu paylaşan Ak Partili Başkanlar; “Baş tacımız, ilk öğretmenimiz, gücümüz olan annelerimizi ziyaret ediyoruz. Şefkatin, merhametin ve fedakarlığın sembolü, her koşulda seven, koruyan, kollayan ve evlatlarına kol kanat geren annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerim ile tebrik ediyor ve kutluyoruz” dediler.
Ak Partili Başkanlar sözlerine şu ifadelerle son verdiler. “Anneler, karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi, dünyanın hiçbir değeriyle karşılaştırılamayacak ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak olan hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Bu vesileyle Evlatları için her fedakarlığı göze alan ve bin bir emekle onları geleceğe hazırlayan başta şehit anneleri olmak tüm annelerin Anneler Gününü kutluyor, Filistin’de bir insanlık dramının ortasında evlatlarına doyamadan kefensiz toprağa veren annelerin de bir an evvel gözyaşlarının dinmesini diliyoruz”
Anneler günü nedeniyle yapılan ziyaretlerden dolayı anneleri çok mutlu oldukları dikkatlerden kaçmazken, Ak Partili Başkanlar annelere günün anısına çiçek hediye ettiler.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat