Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

BÜNYAMİN KILIÇASLAN’IN ACI GÜNÜ

12 yaşındaki Tuğçe Kılıçaslan tedavi gördüğü hastanede, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Uzun süredir hastalıkla mücadele eden Tuğçe’nin, mücadeleyi kaybetmesi ailesini, yakınları ve ilçe halkını derinden üzdü. Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Bünyamin Kılıçaslan’ın kızı olan Tuğçe Kılıçaslan’ın cenazesi; ailesinin, yakınlarının ve ilçe halkının katılımları ile defnedildi.
12 yaşındaki Tuğçe Kılıçaslan tedavi gördüğü hastanede, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.
Yaklaşık 28 ay önce beyninde tümör olduğunun tespit edilmesinden bugüne kadar tedavi gören Tuğçe, Şehir hastanesinde yoğun bakımda hastalıkla mücadele ediyordu.
50 gün yoğun bakımda mücadele eden Tuğçe, doktorların tüm müdahalesine rağmen amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.
Tuğçe’nin acı haberi ailesini, yakınlarını ve ilçe halkını derinden üzdü. İlçe halkı tarafından sosyal medyada da çeşitli paylaşımlar yapılarak üzüntüler dile getirildi.
Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Bünyamin Kılıçaslan’ın kızı olan Tuğçe’nin cenazesi; Salı günü Tatbikat Camisinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra şehir mezarlığına ailesinin, yakınlının ve ilçe halkının gözyaşları arasında defnedildi.
Tuzgölü Haber Gazetesi olarak Tuğçe Kılıçaslan’a; Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine de başsağlığı diler, acılarını paylaşırız.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat