Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

İlçemize Gençlik Merkezi Müdürü Atandı ERCİYAS YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

İlçemize uzunca yıllar sonra Gençlik Merkezi Müdürü atandı. İlçemize atanan Gençlik Merkezi Müdürü Müjdat Erciyas görevine başladı.
İlçemiz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atama yapıldı. İlçemize ataması yapılan Müjdat Erciyas görevine başladı.
1985 Kırşehir doğumlu olan Erciyas, İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Lisans eğitimini 2013 yılında Ankara Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünde bitirdi. Aynı yıl Gençlik ve Spor Bakanlığı Ankara İl Müdürlüğünde Sportif Eğitim Uzmanı olarak göreve başladı. 2015 yılında Kayak Federasyonuna görevlendirildi. Yaklaşık 6 yıl burada görev yaptıktan sonra 2021 yılında Balıkesir İli Edremit İlçesine gençlik Merkezi Müdür Vekili olarak atandı. 2022 yılında görevde yükselme sınavına girerek, Gençlik Merkezi Müdürü oldu. Balıkesir ili Sındırgı İlçesinde gençlik Merkezi Müdürü olarak görev yapan Erciyas, 2024 yılında Ankara gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı ve yaklaşık bir aydır da İlçemiz Gençlik Merkezi Müdürlüğü görevini yürütüyor.
Evli ve 2 çocuk babası olan Müjdat Erciyas’a ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat