Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

İLÇENİN SORUNLARI VEKİLLERE İLETİLDİ

Ak Parti İlçemiz yetkilileri İlçemizin sorunları Meclise taşımaya devam ediyor. Ak Parti Ankara Milletvekili Murat Alpaslan, Jülide Sarıeroğlu’nu ziyaret eden heyet, hem Grup toplantısına katıldılar, hem de ilçemizin sorunlarını ilettiler.
31 Mart yerel seçimlerinde bekledikleri sonucu alamayan Ak Parti İlçe yetkilileri ilçemiz için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Geçtiğimiz hafta içerisinde Ak Parti İlçe Başkanı Levent Sarıkaya, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Serhat Yıldırım ve Yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci, Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kacar ile birlikte Ak Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan ve Ak Parti Ankara Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nu ziyaret ettiler.
İlçemizin sorun ve sıkıntılarını içeren dosyayı Milletvekillerine sunan Ak Parti Heyeti, İlçemizin sorunları için destek istediler. Ak Parti heyetinin hazırlamış olduğu dosyada İlçemiz Devlet Hastanesinde bulunan doktor eksiklikleri, Organize Sanayi Bölgesi ve Yatırımcıların gelmesi, Öğretmen atamaları ve hükümet tarafından yapılacak olan yatırımlar, Tapu Kadastro Müdürlüğünün yeniden ilçemize kazandırılması, İlçemize Huzur Evinin açılması, ve İlçemize Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün açılması hakkında ve fikir alış verişinde bulunuldu.
Daha sonra Cumhur Başkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Ak Parti Grup toplantısına katıldılar.
Yapılan ziyaret hakkında gazetemize bilgi veren Ak Parti İlçe Başkanı Levent Sarıkaya, 31 Mart yerel seçimleri sonrası İlçemiz için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İlçemizin sorunlarını hakkında oluşturmuş olduğumuz dosyamızı bölgemiz Milletvekillerine sunduk. Bizleri çok sıcak ve samimi karşıladılar. İlçemiz için neler yapılması gerektiğini tartıştık. En kısa zamanda ilçemize ziyaret edeceklerini ifade ettiler. Dün olduğu gibi bugünde İlçemiz için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat