Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

ZİRVEDE KARARIN ADI; EĞİTİM BİR-SEN

Memur sendikalarının her yıl Mayıs ayında tespit edilen üye sayılarının mutabakat metni sonuçlarına göre, İlçemiz Eğitim Bir-Sen 259 üye ile zirvedeki yerini korudu. Genel yetkide 14.yılına giren Eğitim Bir-Sen istikrarlı adres olarak temsil ettiği yetkiyi, zirvede güven ve istikrar ile sağladı.
İlçemiz Eğitim- Bir-Sen Sendikası her yıl olduğu gibi bu yılda geleneği bozmadı. 259 üye sayısı ile zirvedeki yerini korudu. Konu ile ilgili açıklama yapan Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilcisi Üzeyir Çetin “Eğitim Bir -Sen ‘in asıl görevi, eğitim çalışanlarının, üyelerinin mali, sosyal ve özlük haklarını tam anlamıyla savunmaktır. Günü kurtarmak yerine geleceği güvence altına almak hizmet sendikacılığının adresi Eğitim Bir-Sen üyelerine her zaman hizmet ve destek vermektedir. Bu amaçla sürekli yayınlar, kitaplar yayınlamaktadır. Eğitim Bir-Sen ‘i istikrarla büyüten taktirin asıl sebebi, milli iradenin yanında yer alması, inanç ve değerlerimize bağlı kalmasıdır” dedi.
Sendika olarak, kazanım elde etme, sorun çözme, doğru, iyi güzel çalışmalar yapma, mazlum ve mağdura el uzatma medeniyet değerlerimiz ışığında gelecek inşa etme hedefiyle yol alıyoruz. Eğitim çalışanlarımızın gösterdiği teveccüh Eğitim Bir-Sen in ülke ve millet sevgisine, bilgiye, akademik araştırmaya dayalı sendikacılık anlayışının ödüllendirilmesidir diyen Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilcisi Çetin; “Yetkide istikrar sağlamamızda, zirveden yeni ufuklara, yeni ufuklardan yeni umutlara yolculuğumuzda geçmişten günümüze teri, emeği olan herkese; başta kurucu Genel Başkanımız merhum Mehmet Akif İnan’a, destek verip yetkili sendika olmamızı sağlayan üyelerimize, iş yeri temsilcilerimize, yönetim kurulumuza ve bize inanıp güvenen tüm eğitim çalışanlarımıza gösterdikleri teveccühten dolayı tesekkür ederiz” dedi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat