Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Dekoratif aydınlatma çalışmaları tamamlandı

Belediye Başkanı Memiş Çelik’in talimatlarıyla birlikte ilçe genelinde şehrimizin çehresini değiştiren proje ve çalışmalar aralıksız devam ediyor.
İsmet Paşa caddesinde bulunan dekoratif aydınlatmaların bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından 2. Etap dekoratif aydınlatma çalışmaları da, Ankara caddesi ve E-90 karayolunda bulunan kavşaklarda tamamlandı.
Belediye Başkanı Memiş Çelik, tamamlanan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamasında; ‘’İlçemize katma değer katabilecek proje ve çalışmalarımıza devam ediyoruz, ilçemizin güzelliğine güzellik katan dekoratif aydınlatma çalışmalarımızı kadıköy escort tamamladık. Demirliköprü ve Mustafacık kavşakları ile Ankara Caddesi’nin E-90 karayolu bağlantısı ile Tuzgölü meydanına kadar olan kısımdaki orta refüjde aydınlatma çalışmalarımızı tamamladık” dedi.
Ankara Caddesi güzergâhında bulunan çınar ağaçlarında da aydınlatma çalışmalarının tamamlandığına değinen Belediye Başkanımız Sayın Çelik; “Dekoratif aydınlatma çalışmalarımızda Ankara caddesi üzerinde bulunan 4 çınar ağacımızı led aydınlatmalarla süsleyerek görsel bir şölen oluşturuldu.” Şeklinde konuştu.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat