Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

İHH şube açılışını yapacak

İlçemize İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Şubesi açılacak. E-90 Karayolu üzerinde 26 Temmuz’da saat 14.00’da gerçekleştirilecek olan açılışa, tüm halkımız davetli.
2022 yılının Mart ayında kurulan ve kurulduğu günden bu tarafa yetim çocuklar için kermes ve çorba dağıtımı etkinliği düzenleyen ilçemiz İHH İnsani Yardım Vakfı’nın, E-90 Karayolu üzerine şubesinin açılışını gerçekleştirecek.
26 Temmuz’da saat 14.00’da gerçekleşecek olan açılışa, halkımızı davet eden İHH İlçe Yetkilisi Salih Sarıkaya; “İlçemizde yeni kurulan bir dernek olarak yaklaşık 6 aylık süre içinde 201 yetim giydirildi, esnafların desteğiyle 20 yetim daha giydirildi. 650 koli gıda yardımı dağıtıldı. Çorba dağıtımımız etkinliğinde de toplanan gelirler yetim çocuklarımız için harcandı. Kışın kömür yardımlarımız devam edecek. Yakın zamanda kurbanlık et olarak kavurma dağıtacağız. Durmuyoruz, hayırseverlerimiz tarafından yardımlarımız devam ediyor.
E-90 karayolu kenarına da 26 Temmuz saat 14.00’da İHH İnsani Yardım Vakfı’nın şubesini açacağız. Açılışımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat