Şereflikoçhisar Tuzgölü Haber Gazetesi

Gazete – Matbaa – Baskı İşleri

Uğur Atılgan Yayınladığı Mesajında Öğretmen ve Öğrencilere Başarılar Diledi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, yayınladığı mesajla 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında öğretmen e öğrencilere başarılar diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, yayınladığı mesajla 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında öğretmen e öğrencilere başarılar diledi.
Mesajında; “2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun; sağlık, huzur ve başarı ile bitirmeyi diliyorum” diyen Uğur Atılgan’ın mesajının tamamı ise şöyle;
“2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Öğretmenlerin sene başı seminer çalışmaları 31 Ağustos itibariyle başladı. 1-3 Eylül tarihleri arasında Okulöncesi ve 1. sınıf öğrencilerinin okula daha kolay uyum sağlayabilmeleri için uyum eğitimine başlıyoruz. Öğretmenlere “salgın ve okulların yeniden açılması süreci”ne ilişkin Rehber Öğretmenler tarafından seminer veriliyor. Tüm kademelerde eğitim öğretime 5188 öğrenci, 508 öğretmen ile 6 Eylül’den itibaren haftada 5 gün yüz yüze olarak başlayacağız. Yüz yüze eğitime devam edebilmek için hep birlikte maske-mesafe-temizlik kurallarına riayet ederek elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz;
Ortak geleceğimiz olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacağı yeni bir eğitim-öğretim yılı dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.
Değerli Öğretmenlerimiz;
Eğitimimizin temel taşı olan sizler, bu kutsal mesleğin onurlu birer üyesi olarak öğrencilerimizin yetişmesinde yaptığınız ve yapacağınız fedakârlıklardan asla şüphemiz yoktur. Aziz Milletimizin geçmişinde ve bugününde sizlerin birikimi, emeği ve izi olduğunun bilincindeyiz. Milletimizin ve ülkemizin çağdaş toplumlar arasında yer almasını sağlarken öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olmasını siz değerli öğretmenlerimizin katkılarıyla gerçekleştireceğiz. Salgın hastalık nedeniyle uzak kaldığımız okullarımıza ve öğrencilerimize kavuşacağız. Sağlıklı bir yıl geçirebilmek amacıyla okullarımızda tüm hijyen tedbirlerimizi almış bulunmaktayız.
Sevgili Öğrencilerimiz;
Sizlerin çabaları sayesinde toplumsal yaşamımızın çağdaş hale gelmesini sağlayacağız. Geleceğimizin teminatı olan sizlerle, geleceğe yönelik adımlarımızı daha sağlam atmaktayız. Kendinize tüm yüreğinizle inanın ve güvenin. Bizler her zaman sizlerin yanında olacağız ve her alanda sizleri destekleyeceğiz. Yeni eğitim öğretim yılının sizler için sağlıklı geçmesini arzuluyoruz. Maske, mesafe ve hijyen kuralları başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere titizlikle riayet edilmesi noktasında öz verili davranacağınızı biliyoruz ve size güveniyoruz.
Kıymetli Velilerimiz;
Sizlerin bin bir emek ve zahmet ile büyüttüğünüz evlatlarınız bizlere emanettir. Salgınla mücadele kapsamında yüz yüze eğitim uygulamalarının sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için gerekli tüm tedbirleri aldık. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve sizlerle birlikte gerçekleşen iş birliğimizi daha da geliştirmek için alınan tedbirlere riayet etme konusunda yardımcı olmanızı bekliyoruz.
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun; sağlık, huzur ve başarı ile bitirmeyi diliyorum.”

Sakarya araç kiralama Sakarya evden eve nakliyat